Series
Ratings
129
The Kingdoms of RuinRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Missing: The Other SideRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5