Movies
Ratings
35
TransformersRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0