Series
Ratings
57
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5