Movies
Ratings
159
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
RioRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0