Movies
Ratings
28
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0