Movies
Ratings
35
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0