Movies
Ratings
419
The Man from EarthRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 1.0
CocoRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Freedom WritersRated ★ 4.5