Titles you rated
Fist of LegendRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 1.5