Movies
Ratings
768
The GreyRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 2.5
The DuchessRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Just Do It!Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0