Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5