Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0