Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0