Movies
Ratings
94
BarbieRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0