Titles you rated
Tamra IslandRated ★ 3.0
The BorgiasRated ★ 4.0
The BorgiasRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
MRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Flash ForwardRated ★ 4.0
- LifeRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5