Movies
Ratings
65
Fantastic FourRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0