Movies
Ratings
24
Bleak NightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0