Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0