Movies
Ratings
1045
KOKUHORated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Leap in the DarkRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
An Autumn AfternoonRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Piece by PieceRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.0