Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0