Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0