Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0