Movies
Ratings
525
Top StarRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 1.5
The LoverRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Young VictoriaRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Little White LiesRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The DUFFRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0