Titles you rated
RED 2Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0