Movies
Ratings
220
SkyfallRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5