Movies
Ratings
1011
Bad GeniusRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Adam's ApplesRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
PolarRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0