Movies
Ratings
142
AlwaysRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Blood TiesRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0