Movies
Ratings
259
Shutter IslandRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5