Titles you rated
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.0
MillionsRated ★ 2.5
10 MinutesRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5- The Winter of the Year was WarmRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0