Series
Ratings
59- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0