Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0