Series
Ratings
31
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
SupergirlRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 1.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0