Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Dracula: RebornRated ★ 1.0
ImmortalsRated ★ 3.0