Movies
Ratings
126
The PartyRated ★ 5.0
French KissRated ★ 5.0
StepmomRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0