Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 1.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.0