Movies
Ratings
20
Running TurtleRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0