Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0