Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5