Movies
Ratings
245
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.5
White NightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5