Series
Ratings
41
SignalRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0