Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The ChaseRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0