Movies
Ratings
211
Weathering With YouRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5