Series
Ratings
50
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
CircleRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
HealerRated ★ 1.5