Movies
Ratings
56
Non-StopRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
WantedRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0