Movies
Ratings
103
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0