Movies
Ratings
380
The Woman in Cabin 10Rated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5