Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5