Movies
Ratings
534- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Tom and JerryRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
On Your MarkRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5