Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
La PalmaRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5