Movies
Ratings
167
RushRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0