Movies
Ratings
313
The HousemaidRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
MotherRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 0.5